Поради для всіх




ПРОСТІ РЕЧІ, ЩО УБЕЗПЕЧУЮТЬ

1. Регулярно та ретельно мити руки з милом – упродовж 20-40 секунд або обробляти дезінфікуючими для рук спиртовмісними (від 60%) засобами
2. Не торкатися брудними руками своїх очей, носа та рота
3. Уникати місць скупчення людей
4. Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму
5. Термічно обробляти продукти
6. Не їсти сире м’ясо, м’ясні субпродукти та яйця
7. Уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання. Мінімальна дистанція — 1,5 метра 
8. Намагатись уникати контактів з тваринами, після контакту обов’язково потрібно         мити руки









  

Як стати щасливим: 8 порад з точки зору психології

1. Не завищуйте очікування

Вчені дійшли висновку, що люди почувають себе щасливішими, якщо їхні очікування, стосовно однієї й тієї ж події, були нижчими. Якщо простіше, то уявіть собі таку ситуацію. Вам і вашій подрузі чоловіки подарували на 8 березня абсолютно однакові набори каструль. Особисто ви очікували отримати в подарунок лише одну каструлю, а ваша подруга - теж одну, але не каструлю, а шубу з баргузинського соболя. Не важко здогадатися, хто з вас почуватиметься щасливішою в подібних обставинах, чи не так?

2. Ставте перед собою реальні цілі

У чомусь перекликається з першим пунктом. Різниця в тому, що очікування зазвичай пов'язані з тим, що ми хочемо отримати від інших людей, цілі - з тим, що ми хочемо отримати від самих себе. Якщо ви будете ставити перед собою реалістичні цілі, ви не тільки зможете частіше їх досягати і радітимете в момент їх досягнення, а й підвищите свою самооцінку.
Є такий вислів - "з'їжте слона по частинах". Тому що, звичайно ж, нікому не під силу з'їсти слона цілком за один раз. А по частинах - легко. Так і з вашими цілями. Напевно найглобальнішу і недосяжну мету можна розбити на багато маленьких і досяжних.

3. Живіть сьогоднішнім днем

Якщо ви знаходитесь в депресії - ви живете минулим. Якщо ви занепокоєні - ви живете майбутнім. Якщо ви знаходитесь у мирі - ви живете сьогодні.
Важко не погодитись з тим, що ні депресія, ні занепокоєння не зроблять вас щасливим. Отже, єдиний шлях до щастя - жити тут і зараз. Все просто, чи не так?

4. Будьте зайнятим

"- Лікарю, коли я кінчиком язика торкаюсь шматочка фольги, в якому до цього запекли картоплю, я відчуваю легке поколювання за вухом. Що це означає?
- Це означає, що у вас забагато вільного часу".
Як не крути, наявність великої кількості вільного часу, коли не знаєш, куди себе подіти, дуже сприяє роздумам про недосконалість і несправедливість цього світу. А ось у людей, які володіють даром в будь-якій ситуації знаходити собі заняття до душі, часу на тяжкі думки просто немає. Та й задоволення від заняття, яке вам подобається - дуже відчутна цеглинка у фундаменті вашого щастя.

5. Будьте вдячні за те, що маєте

"Я гнівався на Бога за відсутність кросівок до тих пір, поки не побачив людину без ніг". Все й справді пізнається в порівнянні. Спробуйте, коли вам погано, почитати книгу про жахи середньовічної інквізиції. Або подивіться який-небудь страшний фільм. Тільки не фантастичний фільм жахів, а фільм про страшні події, які відбувались в реальному житті з реальними людьми. Краще - з великою кількістю реальних людей. Наприклад, "Індокитай". Напевно, після цього власні проблеми здадуться вам просто нісенітницею, а ваше життя - втіленням любові та благодаті.

6. Не надавайте великого значення думкам інших людей про вас.

Середньостатистична людина витрачає безліч часу, енергії та нервових клітин на переживання про те, що думають про неї сусіди, друзі у фейсбуці, офіціанти в ресторані, водії таксі, люди в черзі... загалом, цей список нескінченний. Не зважаючи на це, ми чудово знаємо, що інші люди, в більшості випадків, про нас не думають взагалі.
Це важко зробити, але це міцне коло необхідно перервати. Є гарний вислів "тобі ж з ним не дітей хрестити". Ми рекомендуємо скористатися ним як індикатором для визначення тих категорій людей, чия думка взагалі не повинна вас турбувати. І перш, ніж засмучуватися через те, що сусідка в ліфті косо подивилася на вашу сумочку, задайте собі питання: "Я насправді готова псувати собі настрій і самооцінку через людину, яка не грає в моєму житті жодної ролі??".

7. Не опускайте руки

Слабкий не той, хто впав, а той, хто не знайшов у собі сил піднятися. Про Едісона і його лампочку всі знають, правда? "Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють". Негативний результат - також результат. Загалом, всі події, які відбуваються в житті, можна розділити на приємні та корисні. Якщо ви будете сприймати свої невдачі, як події, які приносять вам корисний досвід, рано чи пізно, вони все частіше ставатимуть приємними. І потім, Едісон - це все ж дуже рідкісний випадок, а вам, скоріш за все, знадобиться набагато менше 10 тисяч спроб для втілення вашої мрії.

8. Підбадьорюйте та надихайте інших людей

У щасливої людини немає потреби самостверджуватися за рахунок інших, як це, зазвичай, роблять люди нещасні. Їй не потрібно шукати недоліки в оточуючих, щоб, порівнюючи їх із собою, виглядати краще у власних очах. Навпаки, щаслива людина хоче, щоб усі навколо були щасливі, а, отже, вірили в себе, реалізовували свої таланти, досягали успіху. 

Ну і як тут не згадати старого Марка Твена?
"Тримайтеся подалі від людей, які намагаються зменшити вашу значимість. Так чинять тільки маленькі люди. А дійсно великі вселяють вам відчуття, що ви теж можете стати великим". І з щастям така ж історія"


 
СІМ ЗАПОВІДЕЙ, ЩОБ БУТИ ЩАСЛИВИМ

Жан-Жак Руссо стверджував, що для щастя необхідні три умови: гарний банківський рахунок, гарний кухар і гарний шлунок. Американські психологи після п’ятнадцятирічних досліджень зробили свій висновок. Для того, щоб стати щасливим, необхідні такі умови:

1. Любіть своїх близьких. 

Приділяйте більше часу тим, кого любите, і ви частіше будете відчувати себе щасливим.

2. Віддавайте багато сил роботі.

 Якщо ви роботу любите, трудіться якомога більше. Якщо не любите, постарайтеся роботу змінити, це буде вигідно і для вас, і для суспільства. На роботі ми проводимо більшу частину свого життя і не потрібно перетворювати цей час на муки.

3. Допомагайте іншим людям. 

У вас глибоко закладений альтруїзм — потреба допомагати оточуючим безкорисливо. Допомагаючи іншим, ви, по-перше, починаєте поважати себе, по-друге, знімаєте з себе психологічні і фізичні стреси. Результат — глибоке задоволення життям.

4. Спробуйте стати щасливими! 

Постежте за собою, від чого у вас з’являється гарний настрій, чому ви радієте, і прямуйте до цього (зрозуміло, не конфліктуючи з законом).

5. Фізична активність.

 Поки що не зовсім зрозуміло чому але будь-яка фізична активність дає здоровій людині справжню насолоду. Академік Павлов називав це почуття «м’язовою радістю». Існує теорія, згідно з якою при фізичних зусиллях у мозку виробляються своєрідні природні наркотики, що приз водять до ейфорії. Годиться біг, лижі, будь-які види спорту, танці — все, що вам посильно.

6. Внесіть у своє життя щось нове.

 Нас з дитинства запевняють, що найкраще — розмірене життя. Постійний режим дня, тривалі звички, відданість одній роботі, відпустка рік у рік в одному й тому ж місці — все це непогано. Але людина потребує нового! Спробуйте інколи поїхати на роботу іншим маршрутом, заведіть нове хобі, візьміть відпустку у незвичний для вас час!

7. Не впадайте у відчай, якщо інколи почуваєте себе дуже нещасним.

 Існує закон психологічного маятника: сьогодні ви щасливі, але неминучий і зворотний стан. Причому ті, у кого маятник найбільше відхиляється до «плюсової» позначки, мають примиритися з тим, що великим буде розмах у «мінусовий» бік. Зате потім — знову
 «плюс».








Комментариев нет:

Отправить комментарий